מומחה לשיקום הפה

 

מבין אלפי רופאי שיניים בישראל, בודדים רשאים לשאת את התואר


"מומחה לשיקום הפה" .

מומחה לשיקום הפה הוא רופא שיניים בעל ניסיון רב, אשר בנוסף ללימודי רפואת השיניים עבר התמחות אקדמית בת 5 שנים בבית חולים ובאוניברסיטה, ועמד בבחינות מחמירות של משרד הבריאות.

זהו מסלול מפרך, המעניק למומחה ידע מעמיק שאינו נלמד בתכנית הלימודים לרפואת שיניים. לימודים אלו מקנים יכולות ייחודיות וראייה מקצועית רחבה.

רק מי שעמד בבחינות ומחזיק בתעודה רשמית של משרד הבריאות רשאי להקרא "מומחה לשיקום הפה".
המומחה לשיקום הפה מבצע טיפולים מקובלים כגון: סתימות וכתרים באיכות גבוהה, וכן טיפולים מורכבים כמו השלמת חוסר שיניים נרחב ,השתלות שיניים,בעיות שחיקה ,פרקי הלסת ועוד.

בטיפולים מורכבים אין תחליף לידע והניסיון של המומחה,אשר מטפל בפה מתוך ראייה כוללת והבנה מעמיקה של כל המרכיבים והגורמים המשפיעים עליו.

 

דרישות אסטטיות גבוהות:  מי שמחוייב לחיוך מושלם עקב מקצועו או פשוט רוצה להיראות טוב יותריקבל אצל המומחה לשיקום הפה תכנית כוללת ומקיפה המתאימה לו.

מרכיב מרכזי הדורש רמה מקצועית גבוהה הם השתלים. תכנון מיקומם, כיוונם ומספרם מצריך ידע והבנה בשיקום.
תכנון הטיפול מותנה במספר רב של גורמים:  איכות העצם, כוחות הלעיסה וכמובן הצרכים האסתטיים של המטופל.
שיקום על ידי כתרים או תותבות, במיוחד על גבי שתלים מצריך תכנון מוקדם. שתלים הם עניין מורכב התרחקו מטיפולים בשיטת ה"זבנג וגמרנו"!

 

למי מומלץ לפנות למומחה לשיקום הפה?

לכל אחד!  מומלץ לגשת לבדיקה וייעוץ אצל מומחה לשיקום הפה, גם אם אין בכוונתכם להיעזר בשרותיו. הבדיקה אצל המומחה לשיקום שונה לגמרי מכל מה שהכרתם. זהו אבחון ממושך ויסודי ,הכולל ייעוץ מקיף ומפורט לגבי הטיפולים הנדרשים.
חשוב! ייעוץ ותכנון נכון יכולים למנוע בעיות עתידיות ואף להוזיל את עליות הטיפול בצורה משמעותית!
היתרונות שרואים מייד... 

אסטטיקה ברמה גבוהה מושגת באמצעות  צורת שיניים נכונה, צבע נכון והתאמה מלאה למבנה הפנים. רק מעטים נולדים עם חיוך מושלם. רבים אחרים משיגים אותו לאחר טיפול של מומחה לשיקום הפה.

 

היתרונות שמרגישים לאורך שנים 
יותר שנים: נוסף לאיכות המעולה של הטיפול. המומחה עושה שימוש בטכנולוגיה ובחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר. כל אלו בשילוב תכנון כולל והתחשבות בהרגלי חיים ,תזונה וגורמים נוספים, מבטיחים תוצאה שתחזיק מעמד שנים רבות.
יותר שימור: מיומנותו וניסיונו של המומחה לשיקום הפה מסייעת לו להציל ולשמור יותר שיניים לאורך זמן.
יותר מניעה: בזכות ראייה נרחבת לטווח ארוך ,מונע המומחה לשיקום הפה בעיות שעלולות לגרום נזקים לעתיד.
יותר תפקוד: איכות הטיפול תורמת  לאיכות החיים ,למראה הפנים ולתפקוד היומיומי – בלעיסה, בדיבור ובכל פעולות הפה, גם בגיל המבוגר.
יותר טבעי: עבודת המומחה לשיקום הפה לא רק נראית טבעית לחלוטין, אלא גם משתלבת בפה באופן מושלם ומרגישה ממש כמו חלק אורגני של הפה